Elektrometal servis s.r.o. - opravy a prodej elektrospotřebičů

Na trhu jsme od roku 1992. Provozujeme servis a prodej praček, myček, sušiček, vysavačů a ostatních drobných elektrospotřebičů.

Opravy spotřebičů - hlavně praček, myček, sušiček, vysavačů atd

Servisní činnost navazuje na tradici Kovoslužby, která v našich dílnách v minulosti provozovala dílenské opravy pro celou Prahu. V dnešní době naši technici provádějí převážnou většinu oprav přímo v bytech zákazníků. Pouze některé závady odstraňujeme dílensky.

Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisním střediskem pro ty nejprodávanější značky na našem trhu: AEG, AEG-Electrolux, Electrolux, Zanussi, Romo.Zajišťujeme taktéž záruční servis tepelné techniky (nástěnné konvektory, teplovzdušné ventilátory, průtokové ohřívače, malé zásobníkové ohřívače vody, přímotopy atpod.) pro AEG a STIEBEL ELTRON.
Pozáruční servis zajištujeme prakticky na všechny typy a značky. Vyjmenuji jen ty nejznámější: PHILCO, Konrád, Crosley, MAPS, Gorenje, Hotpoint, LG, Samsung, Siemens, Bosch, Zerowatt atd.

Prodej náhradních dílů a příslušenství

U nás na prodejně lze zakoupit prakticky všechny náhradní díly k běžně dováženým spotřebičům (pračky, myčky). Běžné díly (čerpadla, topení, řemeny, madla atpod.) máme skladem, ostatní jsou na objednávku proti složené záloze. Díly lze objednat i na našem internetovém obchodě http://nahradni-dily.elektrometal.cz na dobírku. Zasíláme ve spolupráci s Českou poštou nebo PPL.

ČerpadloČerpadloTlumiče

V roce 2003 jsme získali certifikát ISO 9001:2000 na Prodej, instalace a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení.

Prodej - Maloobchod, velkoobchod, náhradních dílů, zakázková výroba a poradenství.

Zakoupený spotřebič po Praze nainstalujeme, seznámíme s obsluhou a starý spotřebič ekologicky zlikvidujeme. Nabízíme též teď tak oblíbený prodej na splátky, který je zajištěn ve spolupráci s firmou Home Credit a.s..

Naši kamennou prodejnu najdete na adrese: Horovo náměstí 1, Praha 8 - Libeň viz kontakty.

Internetový obchod s kompletní sortimentem spotřebičů.

Výroba náhradních dílů na tramvaje

Firma se též zabývá výrobou náhradních dílů na tramvaje a jejich distribucí. Převážná většina náhradních dílů je vyráběna ve vlastních provozovnách, ale v některých případech se využívá spolupráce s několika obchodními partnery. U dílů, které pocházejí z dovozu, jsou zajištěny veškeré celní formality. Termín dodání dílů je většinou tři týdny po obdržení objednávky, ale v případě havarijní objednávky několika kusů je do 24 hodin.

Veškeré náhradní díly jsou v rámci schválených typů tramvají výrobce ČKD Tatra-ČKD Dopravní systémy a.s.) zařazeny mezi schválená technická zařízení a jejich provedení odpovídá zákonům a předpisům - zejména vyhlášce 100/95Sb.,ČSN, dokumentaci a pokynům výrobce. Jsou dodávané s veškerou dokumentací požadovanou Evropskými normami. Nabízíme i poradenskou a konstrukční činnost v tomto oboru.

Mezi největší zákazníky patří např. Dopravní podniky, ČKD Pragoimex, Pars Šumperk, DPO Inekon, ale některé náhradní díly jsou dodávány též do zahraničí.

VOLEJTE ZDARMA

Elektrometal servis s.r.o.
Horovo náměstí 1
Praha 8

tel: 284 829 075
tel: 603 283 223
elektrometal@elektrometal.cz

Otvírací doba:
Po-Pá 8:00-16:00

VOLEJTE ZDARMA
AEG
AEG-Electrolux BEKO CANDY Electrolux FAGOR HOOVER STIEBEL ELTRON VESTRA Zanussi