Prodej praček, myček, bojlerů a ostatních elektrospotřebičů

Internetový obchod - Elektrometal.cz

V našem e-shopu najdete prakticky kompletní sortiment elektrospotřebičů. Vybírat můžete na shop.elektrometal.cz. Velké množství spotřebičů máme přímo ve svých skladech. Expedice je tedy opravdu rychlá. Zakoupené spotřebiče zasíláme po celé ČR. V Praze a blízkém okolí je možno si doobjednat i zapojení a předvedení pračky, myčky, sušičky. Pokud máte zájem, lze objednat i likvidaci starého spotřebiče.
Při osobním odběru je výhodou bezproblémové parkování před prodejnou. Do ulice je sice zákaz vjezdu, ale dle dodatkové tabulky jako zákazník firmy Elektrometal se nemusíte ničeho obávat.

Kamenná prodejna

Naše kamenná prodejna na Horově náměstí je velmi dobře dostupná i autem. Před prodejnou se dá bez problému zaparkovat. Vystaveno je cca 50 modelů automatických praček těch neprodávanějších modelů vybraných značek. Ty nejprodávanější modely si můžete ihned odvézt. S výběrem spotřebiče Vám rádi pomůžeme nebo si zkuste přečíst některého z našich průvodců výběrem spotřebiče. Při koupi pračky, myčky nebo chladničky v kamenné prodejně je doprava a zapojení zdarma včetně likvidace starého spotřebiče (nemusí se vztahovat na akční zboží a zboží ve slevě).

Elektrometal servis s.r.o. - Snímek prodejny Elektrometal servis s.r.o. - Snímek prodejny Elektrometal servis s.r.o. - Snímek prodejny


Internetový prodej

Internetový obchod provozujeme již od roku 2003. Naši kompletní nabídku najdete na shop.elektrometal.cz. Objednané zboží je možné po vyzvání osobně vyzvednout na Horově náměstí 1 v naší kamenné prodejně. Při vyzvedávání je dobré vědět číslo objednávky.

Doprava zboží


Elektrometal servis s.r.o. - Doprava zboží Elektrometal servis s.r.o. - Doprava zboží Elektrometal servis s.r.o. - Doprava zboží
Tato naše auta můžete na cestách potkat.


Způsoby platby

VOLEJTE ZDARMA

Elektrometal servis s.r.o.
Horovo náměstí 1
Praha 8

tel: 284 829 075
tel: 603 283 120

Otvírací doba:
PO-ČT 7:30-17:00
Pá 7:30-16:00

VOLEJTE ZDARMA

AKCE
Akční nabídka bojlerů Dražice
PLATBY
NA SPLÁTKY KARTOU KARTOU