Poradíme Vám s výběrem nového spotřebiče.

Při výběru nového spotřebiče je třeba zohlednit více faktorů

Výběr spotřebiče doporučujeme zkonzultovat s odborníkem. Nejlepší je zastavit se ve specializované elektro prodejně a probrat Vaše představy o funkcích a vzhledu spotřebičů s kvalifikovaným prodejcem, nejlépe přímo s pracovníkem, který má informace od servisáků.

Vybavení kuchyní

Kuchyňské spotřebiče samozřejmě také prošly vývojem. Dnešní nároky hospodyněk jsou daleko vyšší. Při správném výběru spotřebičů je možnost ušetřit spoustu času a nervů. Správné rozmístění je také velmi důležité.

Sporáky

V každé kuchyni může být umístěn jiný sporák, případně varná deska s troubou. Varianty sporáku jsou opět velmi rozmanité. Celoplynové jsou všeobecně na ústupu. Vytlačují je sporáky kombinované s elektrickou troubou a plynovou deskou. Někomu vaření na plynu nevyhovuje nebo se plynu vyloženě obává a nebo prostě v domě plyn nemá a tak volí variantu celoelektrického sporáku s klasickými litinovými plotnami, sklokeramickou deskou a nebo indukční.

Odsavače

U odsavačů je výběr opravdu velmi důležitý. Existuje nespočet variant, které zákazník ani nemusí znát. Od odsavačů výsuvných, výklopných, rohových, ostrůvkových, komínových až ke klasickým odsavačům pod skříňku. Každý odsavač je řešen konstrukčně jinak, ale většina z nich má horní a zadní odtah. Pokud je třeba odtah boční, tak je výběr výrazně omezen. Samozřejmě je možno vzduch filtrovat přes uhlíkový filtr. V tom případě nedochází k odvodu vzduchu ven z místnosti, ale pouze k jeho filtraci a odvodu zpět do místnosti. Velmi důležitým kritériem je výkon odsavače a jeho hlučnost při odsávání.

VOLEJTE ZDARMA

Elektrometal servis s.r.o.
Horovo náměstí 1
Praha 8

tel: 284 829 075
tel: 603 283 223

Otvírací doba:
PO-ČT 7:30-17:00
Pá 7:30-16:00

VOLEJTE ZDARMA

Tip na nákup
AEG Lavamat 1271Pračka v akci
Hloubka jen 45cm!